• Haziran 23, 2021

  Okul ve kreş ortamında gerek halı gerekse çocuklarımızın temas ettiği bütün yaşam alanları yatakhane, yemekhane oyun odası gibi bütün alanlarda gerek temizlik gerekse dezenfektasyon işlemleri için kullanılabilir. Bu sayede ülkemiz ve dünyamızın büyük problemi olan KOVİD-19 virüsünün hızla yayılmasını engeller.
   

  Eya Clean Antibakteriyel ve Çocuklar, eya clean, eya, kokusuz genel temizleyici
 • Mayıs 08, 2021

  Tüm dünyayı etkisi altına alan ve önlem alınmadığı takdirde ciddi hayati risk yaratan Korona Virüsü (COVID-19) ile mücadelenin en etkili yolu, hijyene dikkat etmek ve yaşam alanlarında temizlik ve hijyen sağlamaktan geçiyor. Ancak elbette ev, ofis ve temasta bulunulan diğer ortamların temizliği, virüs gündeminden önce de büyük bir önem taşıyordu.

  COVID-19,%100Temizlik
 • Nisan 09, 2021

  Temizlik hem sağlıklı yaşam için hem de konforlu bir yaşam için mutlaka olması gereken bir işlemdir. Sürekli tekrarı gereken ve sonu olmayan bu iş hijyen kurallarına uygun yapılmadığı taktirde çeşitli hastalıklara neden olmaktadır. Temizlik için belli yöntemlerin mecburi ve kural olmaması ve aynı tek şartın hijyen kurallarına riayet edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz.

  eya clean,eya clean,
 • Nisan 09, 2021

  Ofis temizliği, ev temizliği ile kıyaslandığında daha fazla dikkat edilmesi gereken bir ortamdır. Ofis temizlik kuralları bulunmaktadır ve bu temizlik kurallarına uyularak temizliğin yapılması gerekmektedir. Ofis temizliğine gitmeden önce iş yeri yetkilisi ile tüm detaylarını görüşmeniz ve temizlik hakkında almanız gereken önemli bilgiler var ise almanız gerekmektedir.

  eya clean,eya clean,
 • Nisan 09, 2021

  Temizliğin hayatımızdaki tek etkisi elbette estetik olarak yaşam alanlarımızı güzelleştirmesi değil. Temiz evler çok daha sağlıklı ve huzurlu yuvalar yaratıyor ve bu da hem fiziksel olarak daha zinde olmamızı ve gündelik hayatımızı daha enerjik yaşamamızı, hem de psikolojik olarak evlerimizde geçirdiğimiz zamanın pozitif enerjiyle dolu olmasını sağlıyor. 

  ev temizliği,ev