Eya Clean Antibakteriyel ve Çocuklar

Eya Clean Antibakteriyel ve Çocuklar

Eya Clean ve Çocuklar

Bu haftaki blog yazımızda yarınların geleceği olan çocuklarımız ve kullanabileceğiniz yüzeyler hakkında bilgi aktarmak istiyoruz.

Antibakteriyel genel temizlik ürünü içeriği doğal maddelerden oluştuğu için,

Okul ve kreş ortamında gerek halı gerekse çocuklarımızın temas ettiği bütün yaşam alanları yatakhane, yemekhane oyun odası gibi bütün alanlarda gerek temizlik gerekse dezenfektasyon işlemleri için kullanılabilir. Bu sayede ülkemiz ve dünyamızın büyük problemi olan KOVİD-19 virüsünün hızla yayılmasını engeller. Yapılan araştırmalara göre Anti Bakteriyel Eyaclean KOVİD-19 dâhil bakterileri %99,9 oranında yok ettiği kanıtlanmıştır. Kokusuz ve doğal bir ürün olduğundan dolayı çocuklarda herhangi bir alerjik reaksiyon yaratmaz.

Park bahçe ve çocuk alanlarının temizlenmesinde etkili olan ürünümüzün gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Kullanıldığı yüzeyi dezenfekte etmesi sebebi ile hijyenik bir ortam oluşturur.

Evinizde kullandığımız oyuncak, mobilya ve benzeri eşyalarınızda kullandığınızda hem genel temizlik işlemlerinizi yapmış olursunuz hem de kullandığınız alanları dezenfekte etmiş olurusunuz.

Genel temizlik ürünü olduğu için tek bir şişe ile bütün evin temizliğini yapabilir hem zaman kazandırır hem de ayrı ayrı ürün almak yerine tek bir ürün aldığınız için bütçenize destek olur.

Bulaşık makinesine koyarak biberon, emzik, diş kaşıyıcı ve benzeri ürünlerinde kullanılabilir. ‘’gıda ile temas eden yüzeyler ” sertifikasına “ sahip Antibakteriyel Eyaclean genel temizlik ürününü deterjan bölümüne sadece Eyaclean Anti Bakteriyel genel temizlik ürünümüzü koyarak hem dezenfekte etmiş hem de kimyasaldan uzak tutmuş olursunuz.

Anneler olarak çocuklarımıza daha iyi bir gelecek kimyasaldan uzak doğaya zarar vermeyen bu Anti Bakteriyel Eya Clean temizlik ürünlerini kullandığımız zaman size sevdiklerinize ve doğaya zarar vermez.
 
Etiketler: Eya Clean Antibakteriyel ve Çocuklar, eya clean, eya, kokusuz genel temizleyici
Haziran 23, 2021
Listeye dön