Eya Clean Naturel Organik Çamaşır Yıkama Maddesi

Günümüz dünyasında kişisel ve endüstriyel hijyen anlayışları ve arayışları çoklukla kimyasal içerikli seçeneleri alışkanlık haline getirmiş durumdadır.


Bu durum kısa ve uzun vadede bir takım dermatolojik hasarları,solunum sorunlarını ve hatta son dönemde bilimsel verilerle ortaya konan bir takım tezlerde ortapedik sorunların dahi sebeplerinden biri olarak gösterilmektedir.


Örnek vermek gerekirse zararlı kimyasal içeriklerle hazırlanmış bir hijyen ürünü alerjik reaaksiyonları tetikleyebilir,cilde zarar verebilir ve solum yolu hastalıkları bulunan insanlar için problemlere yol açabilir

Bu kimyasal içerikli ürünlerle temizlik yapılmış alanları bir başka ürünle daha tekrar yıkayıp olabildiğince bol su ile durulanması ve kimyasal kalıntıların arındırılıp nötralize edilmesi gerekir.Bütün bunlar ise en önemlisi sağlık sorunlarına sebep olabileceği gibi kullanım miktarı,birden fazla ürün kullanımı,kimyasal aşındırma,zaman kaybı,işçilik kaybı vs.gibi bir çok olumsuzluğu beraberinde getirmektedir.


Bir diğer örnek ise hepimiz için en önemli varlıklarımız olan çocuklarımız yaşlılarımız ve hayvanlarımız için her türden kimyasal içerikli hijyen ürünü bir takım olumsuzlukları da beraberinde getirmektedir.Mesela kimyasal içerikli bir çamaşır yıkama ürünüyle çarşaf nevresim yasyık yorgan battaniye halı koltuk vb gibi alanlarda temizlik yapıldığında bu yüzeylerle temas eden çocuklarımız için özellikle ciltte ve solunum yollarında tahriş etmesi gibi bir risk taşır.Bu durum yaşlılarımız hayvanlarımız ve aslında kısacası tüm canlılar için de böyledir.


Eya Clean olarak bizler bütün bu belirttiğimiz ve bunun dışındaki tüm benzeri nedenlerden dolayı tüm kişisel ve endüstriyel alanlarda tek başına ve doğal temizlik anlayışıyla insan sağlığı ve güvenliğini de kapsayaran bir anlayışla siz değerli iş ortaklarımıza hizmet ediyoruz.

Eya Clean Nedir ?

Organik bitki ekstratlarının yüksek oranda saflaştırılması ile üretilen naturel çamaşır yıkama maddesidir.


Yağ, kir, kireç, pas, lekelerinin yapısını bozarak çözünmesini sağlar.Temizlik yapılan tüm tekstil yüzeylerde koku ve küf oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.Bitkisel içeriğiyle temizliği gerçekleştirirken aynı çamaşır makinelerinde bağlı kireç sorununu ve pas sorununu da ortadan kaldırıp temizliği sağlar.Eya Clean alkol,paraben,fosfat,fenol ve amonyak kostik vb gibi zararlı kimyasallar içermez.

Neden Eya Clean ?

Çünkü Daha hızlı, daha ekonomik, Daha efektif; Tüm lekelere tek başına ve doğa'dan çözüm sloganı ile sizlere sunduğumuz Eya Clean Otel, Hastane ve Endüstriyel Çamaşırhane işletmelerinin tümünde Tek başına ana yıkama maddesi olarak kullanılır ve tekstil yüzeylerde aşındırma yapmadan insana, doğaya zarar vermeden sağlık ve dezenforme sorunu yaşamadan tüm bu sorunlardan sizi kurtarır.


Endüstriyel çamaşırhane işletmelerinin tamamının bir yıkama programı ve alışkanlıkları vardır ve 5 farklı üründen 8 farklı ürüne kadar çamaşırhane kimyasalı kullanarak yıkamalarını gerçekleştirirlere. Buna karşın Eya Clean ;Tekstildeki Boya, fondöten, Paba yağı Havuç yağı gibi kirli kalıntılarda ve bunun yanında sabitlenmiş lekerlerde (daha önce defalarca yıkanıp kurutulmuş ütülenmiş çözüm üretilememiş leker…)Tüm alışkanlıklar ağır kimyasallar ve yüksek miktarda kullanımlarla uzun süreli yıkama programlarıyla gerçekleşirken Eya Clean olarak biz Tek ana yıkama ve tek durulama yaparak:


1-) Daha hızlı yıkama yaparak hızlı sonuç alıyor ve makine yatırımı gerekmeksizin KAPASİTENİZİ ARTIRIYORUZ.


2-) Daha az su tüketimi ile bütçenize katkı sağlıyoruz ve milli kaynaklarımızı korumuş alıyoruz.


3-) Daha az elektrik tüketimi sağlıyoruz ve bütçenize önemli bir katkı sağlıyoruz.


4-) Klasik yıkamaların büyük çoğunluğunu soğuk ve düşük ısıda yıkayarak doğalgaz tüketiminizi ciddi anlamda düşürerek bütçenize önemli derecede katkıda bulunuyoruz.5-) Hastane ve Restoran tekstili yıkamalarında Eya Clean Ana Yıkama Maddesi ve Eya Clean Yardımcı yıkama maddesi olarak sadece 2 ürünle yıkamaları gerçekleştirir.Böylece stoklama maliyeti stok takibi alan yönetimi Dozajlama ekipmanlarına bağlı ambalajların takibi gibi zaman ve işçilik kayıplarını ortadan kaldırır.


6-) Eya Clean i lokal kirlerde uygulayabilirsiniz.Yumuşatıcı Kullanmanız gerekmez.


7-)Ev ve endüstriyel mutfaklarda güvenle kulanılır. Eya Clean doğal bitkisel olması insan ve diğer canlılara zarar vermiyor olması nedeniyle bir bakıma iş sağlığı ve iş sağlığı asistanınız olur.


8-)Eya Clean Naturel organik içerikli olduğu için tekstil ömrünü kısaltma aşındırmaya maruz bırakmaz yatırımınızı korur.

9-)Bugün ev ve iş yerlerimizde aynı veya benzer alanlar için birden fazla ve her biri kimyasal içeren bir çok ürün kullanmaktayız. Eya Clean zaman, tüketim miktarı, işçilik kaybı ve bir çok ürün kulanımı ve depolanması anlamında sizin için oldukça pratik ve daha uygun maliyetlidir.Eya Clean ile her ay bütçenizden ayırdığınız NAKİT GİDERLERİN ÖNEMLİ BİR KISMINI kasanızda tutar ve operasyon maliyetinizi önemli ölçüde düşürürsünüz.


10-) Can dostlarımız olan hayvanlarımız konusunda da Eya Clean size doğal ve güvenli bir nefes aldırmaktadır. Gerek mama kaplarının gerek yuva veya yataklarının temizliği ve gerekse de birlikte yürüyüşe çıktığımız hayvanımızın giysilerinden patilerine tasma veya diğer ekipmanlarına kadar olan kısımların yıkanıp temizlenmesinde kokusuz renksiz ve cilt dostu olan eya clean size doğal,bitkisel bir dokunuşla bu birlikteliğinize keyif ve güven katar.