Hakkımızda

5 yıl süren ARGE ve yatırım çalışmaları sonucu Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mesut Ceyhan’ın ve yönetim kurulu başkan vekilimiz Sayın Mehmet Hadi Uçar tarafından 2019 yılında başkent Ankara’da firmamız kurulmuş kurulduğu günden bugüne 32 farklı ülkede yerli ürünlerimizin ihracatını gerçekleştirmektedir. Temizliğin büyük önem kazandığı bu günlerde müşterilerimize en iyi kalitede ürün sunmaktan gurur duyuyoruz. Anti bakteriyel ve natürel genel temizleyici ürünlerimizle müşterilerimize sunduğumuz temizleyicilerimizi özen ve itina ile ürettikten sonra paketliyoruz. Kalitenin önemli olduğu temizleyici sektörüne bir damga vurmak amacıyla ürettiğimiz ürünler ile toplumun daha sağlıklı bir yaşam sürmesini amaçlamaktayız. Eya Clean olarak sağlığın öneminin kuruluşumuzdan beri bilincindeyiz.

Misyon

Yüksek kalite ve uygun fiyat oranını en iyi şekilde bağdaştırarak müşterilerimize ürünlerimizi sunmayı amaçlamaktayız. Şirketimiz ürettiğimiz ürünlerin kalitesini her zaman sektörün en iyisi konumunda görmeyi hedeflemiştir. Müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmak şirketimizin kurulum amaçlarından biridir ve bu yüzden her zaman servislerimizde kaliteye önem vermekteyiz.

Vizyon

Kaliteli, güvenilir ve hijyenik anti bakteriyel ve natürel genel temizleyiciler üreterek toplum sağlığına katkıda bulunmayı amaçlamaktayız.