Eya Clean Natural Nedir?

Organik bitki ekstraların yüksek oranda saflaştırılması ile üretilen natural bir leke çıkarıcı ve genel temizlik ürünüdür. Yağ, kir ve kireç lekelerinin yapısını bozarak çözünmesini sağlar. Koku, bakteri ve küf oluşumunun engellenmesine yardımcı olur. Uzun süreli koruma sağlar. Doğada atık madde bırakmaz, tamamen çözünür. Yerli üretim olup alkol, paraben, fosfat, fenol ve amonyak içermez.

Neden Eya Clean Natural?

Tüm lekelere tek çözüm sloganı ile sizlere sunduğumuz Eya Clean Natural Genel Temizleyici ürünümüz ile evinizden işyerinizden arabanızdan kurtulmak istediğiniz tüm inatçı ve zor lekelerden sizi kurtarır. Ayrıca bu lekelerden kurtulmak için ayrı ayrı temizlik malzemesi satın almanıza gerek kalmaz. Eya Clean Natural, doğal ve kokusuz olması, ellerinizi tahriş etmemesi, pratik temizliği ile zamandan tasarruf sağlaması ile temizliği keyifli hale getirir. İçerisinde hiçbir zararlı kimyasal madde bulunmayan, doğa dostu olan Eya Clean Natural sağlığınıza değer verir.

EYA CLEAN NATURAL İLE PARANIZ, ZAMANINIZ VE SAĞLIĞINIZ SİZE KALSIN

Mutfak ve Mutfak Eşyaları Temizliği;

Tencere ve tavalarınızı iyice ıslatarak ürünün püskürtün, yeni ve kaliteli bir süngerin yeşil kısmıyla ovarak temizleyin. Çıkmayan inatçı yağlarda ürünü yarı yarıya sıcak su ile karıştırarak uygulayın. Mutfağınızda tüm yüzeylerde buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, aspiratör, davlumbaz vb. gibi beyaz eşyalarda ve küçük ev aletlerinde de kullanıma uygun bir üründür.

Gıda ile temasında herhangi bir zararı bulunmayan Eya Clean Natural zorlu ve kalıp haline gelmiş ocak, aspiratör, ve davlumbazdaki yağ lekelerinin üzerine direkt püskürtülerek eni ve kaliteli sünger yardımı ile silindiğinde tüm lekelerden ve kirlerden kurtulabilirsiniz. Zamanla oluşan çaydanlıktaki sararmaları, kahve makinasında oluşan kahve lekeleri, tencere altında oluşan yama lekeleri, tost makinesinde oluşan kalın yağ kalıntılarından Eya Clean ile rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Ankastre ürünlerinizde ve mutfak mobilyalarınızda 1/5 oranında sulandırarak beklemeden siliniz.

Fayans Parke Temizliği;

Günlük temizlikte 1/15 oranında (vileda kovasına 1 çay bardağı) sulandırarak temizliğini yapabilirsiniz. Anti bakteriyel olduğundan dolayı temizlenen yüzeyde bakteri oluşumu %99 engeller.

Banyo ve WC Temizliği;

Banyo ve WC Temizliği; Duşa kabin ve musluklardaki oluşan kireç lekelerine direkt püskürterek, beklemeden yeni ve kaliteli bir süngerin yeşil kısmıyla ovarak temizleyin. Tüm yüzeylerde ve lekelerde olduğu gibi duşa kabin, fayans derz temizliğinde, mermer, granit, klozet, lavabo, musluk vb. tüm ürünlerin temizliğinde kullanıma uygundur. Eya Clean doğal temizleyici yüzeylerde mikropların yok edilebilmesi kireç, pas ve su lekelerini çözücü özelliğe sahiptir.

Bulaşık Makinesi;

Makinenize bulaşıklarınızı yerleştirdikten sonra, bulaşıkların üzerine birkaç kez püskürtürseniz makinanızda oluşan kötü kokuyu giderir, bulaşıklarınızın daha parlak ve hijyenik olmasını sağlar

Perde ve Çamaşırlar:

Perde ve beyaz çamaşırlarınızda 1 çay bardağı ürünü makinanızın deterjan bölümüne koyarak yıkayınız. Renkli çamaşırlarda lekenin üzerine püskürtüp çitiledikten sonra makinanızda yıkayabilirsiniz.

Halı / Koltuk Temizliği:

Halı ve koltuklarınızda oluşmuş çay lekesi, yağ lekesi, boya lekesi vb. tüm zor lekeleri çıkarmada kullanabilirsiniz. İçine işlemiş lekelerde, ürünü püskürttükten sonra kredi kartı benzeri sert bir cisimle kazıyınız. Gerekirse bu işlemi iki üç kez tekrar ediniz. En son uygulamada mikro fiber bez ile silip temizliği tamamlayabilirsiniz. Endüstriyel ve ev tipi halı yıkama makinaları için uygundur. Genel temizlik için 1/5 oranında sulandırarak kullanabilirsiniz. (yün, floş ve akrilik halılarda kullanılması tavsiye edilmez.

Detaylı Araç Temizliği:

Aracınızın tüm aksamalarında kullanıma uygundur. Eya Clean ile tavan, taban, kapı, motor, jant, zift lekelerinde far temizliğinde ve araç içi temizliğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Araç içi genel temizliklerde 1/3 oranında sulandırınız. Çıkması zor lekelerde 1/1 uygulayınız. Lekelerin üzerine püskürterek bir fiber bez yardımı ile ovalayınız. Ağır lekelerde vakum makinası yardımı ile de mükemmel sonuç elde edebilirsiniz. (Far temizliğinde su ile durulamayı unutmayınız. ) Araç torpido kısmı için en az 1/10 oranında sulandırarak kullanınız.

Endüstriyel İşletme Temizliği:

Eya Clean Natural Doğal Temizleyici kokusuz, renksiz bir temizleyici olup kuvvetli leke ve yağ çözücü özelliğine sahiptir. Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde kullanıma uygun olup gıda güvenlik sertifikasına sahiptir. Okul, kreş, yurt, spor salonları, otel, restaurant, kafe ve sanayi bölgesindeki tüm iş yerleri için kullanıma uygundur. Zamandan tesadüf sağlar, maliyeti minimuma düşürür. Silinen yüzeylerde durulamaya gerek kalmadan kullanılabilir.

Klima ve Filtre Temizliği:

Klimadaki plastik aksamalara zarar vermez, kötü kokuları ortadan kaldırır, klima ve filtrelerin dış ve iç temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir. Filtrelerde biriken bakteriler ve kötü havayı yok eder. Klima üzerinde zamanla oluşan sararmalarda kullanıldığında klimanız ilk günkü rengine kavuşur, direkt püskürterek uygulanır ve nemli fiber bez ile silinir. Tüm zamanınız size kalır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Eya Clean anti bakteriyel genel temizleyici ürünümüz ile evinizden iş yerinizden arabanızdan kurtulmak istediğiniz tüm inatçı ve zor lekelerde kullanabilirsiniz .

Eya Clean uluslararası kalite standartlarına uygun ürünler üretmektedir. Sahip olduğumuz bütün belgelere belgelerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.

Vermiş olduğunuz siparişi iptal etmek için 08503460621 nolu müşteri destek hattımızdan iletişime geçip direk olarak iptal işlemi yaptırabilirsiniz.

TÜMÜNÜ GÖR